Rapor Talebi

Firmanızın yüksek performans hedeflerinin gerçekleşmesine büyük katkı sağlayacak olan çevikmetre uygulamasının öncelikli amacı, firmanız çalışanlarının kurumsal çeviklik düzeylerini saptamaktır.

Uygulamayı takiben belirli aralıklarla yapılması planlanan ölçümlerle, çalışanlarınızın kurumsal çeviklik algılarındaki gelişmelerin belirlenmesi uygulamanın marjinal hedefleri arasındadır.

5-10 dakika arasında bir süreyi ayırarak çevikmetre anket formunu doldurmanız ile firmanızın kurumsal çeviklik belirleyicileri olarak ifade edilen; proaktiflik, yanıt verebilirlik, yetkinlik, stratejik esneklik, hız ve paydaş yönelimlerinin tespit süreci başlar.

Çevikmetre anket formunun doldurulmasını takip eden süreçte ise talebiniz ile birlikte edinmek istediğiniz proje sonuç raporunuz (Rapor A- Rapor B) belirtilen zaman içinde tarafınıza ulaştırılır.

Proje sonuç raporunuz ve/veya proje sonrası dönem ile ilgili elde etmek istediğiniz detayları (sayfa sayısı, içerik bilgisi, basılabilir rapor detayı, eğitimleştirme ve/veya sunum ihtiyacı vb.)  mesajınız kısmında belirtmenizi önemle rica ederiz. 

Sorularınız için bizimle iletişime geçin…                                

Bizimle İletişime Geçininfo@kurumsalceviklik.org
Firmanız *
Adınız Soyadınız *
Firma Pozisyonunuz
Telefon Numaranız
Şehir *
E-Posta Adresiniz *
Mesajınız